info@vaduvos.lt
8(5) 2322877 / 8(5) 2322979
Vaduvos g. 14 a, LT-02308, VILNIUS

Drąsus, stiprus, vikrus – tai aš !

“Drąsus, stiprus, vikrus – tai aš!“

Šiltą ir saulėtą birželio 4 d. rytą Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla pradėjo jau tradiciniu tapusiu fizinio aktyvumo pramoginiu renginiu – “Drąsus, stiprus, vikrus – tai aš!“ Šio renginio dalyviai – Respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ Vilniaus miesto skyriaus ikimokyklinių įstaigų ugdytiniai. Iš viso renginyje dalyvavo 4 ikimokyklinukų komandos: „Pagrandukų“ komanda ir „Kodėlčiukų“ komanda iš Vaduvos darželio-mokyklos, „Pušaitukų“ komanda iš Vilniaus lopšelio-darželio „Pušaitė“ bei „Aušrelės“ komanda iš Vilniaus lopšelio-darželio„Aušrelė“  . Taip pat šiame renginyje svečiavosi asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ prezidentė Rita Juozapaitienė.

Renginį pradėjome komandų prisistatymais ir smagiais šūkiais. Po prisistatymų visi buvo pakviesti į bendrą ratą atlikti pirato Flinto mankštos. Po mankštos vaikai sugrįžo į savo komandas, pasiruošę draugiškai rungtyniauti. Mūsų įstaigos neformalaus švietimo mokytojas fiziniam ugdymui Gabrielius paruošė 5 estafetes. Kiekviena komanda už estafetes gavo taškų – į savo komandos krepšį rinko riešutus.

Po estafečių visos komandos turėjo atlikti 2 kūrybines užduotis. Pirmoji užduotis buvo susijusi su saugiu elgesiu vasarą prie vandens. Kiekviena komanda turėjo sudėlioti dėlionę ir sugalvoti po vieną taisyklę, kaip saugiai elgtis prie vandens ar vandenyje.

Antroji užduotis kvietė komandas sukurti po vieną sveikuolių oro balioną ir sugalvoti po palinkėjimą vasarai. O linkima buvo daug saulės, daug šilumos, geros nuotaikos bei lietaus tiek, kiek reikia augalams augti.

Galiausiai atėjo metas kiekvienai komandai suskaičiuoti taškus, t.y. savo krepšiuose surinktus riešutus. Daugiausiai riešutų surinko „Aušrelės“ komanda iš Vilniaus lopšelio-darželio „Aušrelė“. Visos komandos džiaugėsi vieni kitais ir laimėjusia draugyste bei vienybe. Kiekviena komanda buvo apdovanota padėkomis, sportinėmis taurėmis bei saldžiu prizu.

Po apdovanojimų mūsų įstaigos mokytoja Diana kvietė visus pašokti bendro šokio. Po šokio visi skubėjo atsigaivinti ir pasivaišinti vaisiais, nusifotografuoti bendrai nuotraukai.

Tikimės, kad šis fizinio aktyvumo pramoginis renginys ir toliau gyvuos bei suburs daugiau Vilniaus ikimokyklinių įstaigų.