info@vaduvos.lt
8(5) 2322877 / 8(5) 2322979
Vaduvos g. 14 a, LT-02308, VILNIUS

Gurgu gurgu į Kaziuko turgų !

Kaziuko mugė – tikriausias pavasario pranašas. Šių metų kovo 4 dieną Vaduvos darželyje – mokykloje šurmuliavo  Kaziuko mugė.
Nuo ankstyvo ryto visus viliojo gardus,  šviežių bandelių kvapas, kurių galėjo paskanauti kiekvienas ! Darželio ugdytinius salėje su gražia pavasario švente sveikino Kaziukas ir Kazytė. Vyko smagios varžytuvės: riestainių karolių nešimo ir estafetės su klumpėmis, vaikai išmėgino savo sumanumą ir išradingumą šokdami, dainuodami, žaisdami. Smalsučių grupės vaikai pašoko lietuvių liaudies šokį „Vilniuj buvo milčius“. Šurmulys vyko visame darželyje.
Mokiniai salėje linksminosi su Kazyte ir Dalyte. Puoselėjant  tradicijas, mokiniai šoko, dainavo, prisiminė Lietuvos regionus, tarmes, minė mįsles.
Prasidėjus pirkimui – pardavimui, mugė užvirė it didžiulis skruzdėlynas. Vaikams buvo labai įdomu vieniems iš kitų pirkti-parduoti įvairius darbelius ir bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais. Šventinėje prekyboje atsiskleidė šeimų verslumo savybės – kūrybiškumas ir iniciatyvumas. Visi pirko, siūlė, pardavinėjo, džiaugėsi savo pirkiniais, dalinosi įspūdžiais. Pasibaigus mugei, dar ilgai sklandė pavasariška šventinė nuotaika. Toks renginys suburia įstaigos bendruomenę. Kaziuko mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir daug malonių įspūdžių.

Info: 1 kl. mokyt. Dalios, mok. dirb.pagal priešmokykl.ugd. programą Audronės ir Dianos
Foto: dir.pav.ugd. Ievos