rastine@vaduvos.vilnius.lm.lt
8(5) 2322877 / 8(5) 2322979
Vaduvos g. 14 a, LT-02308, VILNIUS
Įm. kodas: 290013960

Kalėdinis renginys „Įžiebkime Vaduvą“

„Lietučio lašeliai,
Lašėjo nuo stogo.
Lemputėm mirgėjo
Vaduvos sodai.
Kalėdos atėjo- džiaugės širdis
Visiems gera būti kartu su Jumis!“

„Gera nuotaika nepriklauso nuo oro.“

„Per šventę įžiebtą Vaduvą apgaubė Kalėdų laukimo dvasia, kurios nesugebėjo nustelbti net iš dangaus krintantis lietus. Buvo labai gera išvysti vėl visus būry, besišypsančius, dainuojančius, šokančius, spinduliuojančius puikią nuotaiką ir emocijas. Renginio organizatoriai puikiai padirbėjo! Ačiū už renginį!”

„Tai pati geriausia diena! Nuostabūs, dideli ir maži nykštukai, Kalėdų senelis, gera nuotaika, skambi muzika, linksmos dainos ir smagūs šokiai. Tai šventė, kurios seniai laukėme ir sulaukėme.“

Gruodžio 17 d. visa Vaduvos bendruomenė susirinko į įstaigos stadioną turėdami bendrą tikslą – “įžiebti” Vaduvą, o kartu pajausti kalėdinę dvasią ir šventinę nuotaiką.

Renginio metu vaikai dainavo, šoko, sutiko Kalėdų senelį, gėrėjosi ir džiaugėsi kalėdinėmis instaliacijomis, padabinusiomis visą darželio-mokyklos teritoriją. Visa Vaduvos bendruomenė dėkoja projekto „Įžiebkime Vaduvą “organizatoriams už gražų renginį, džiaugsmą, šventinę nuotaiką bei suteiktą progą visiems pabūti kartu.

Kviečiame pasigrožėti šventinėmis akimirkomis ir nuostabiomis kalėdinėmis instaliacijomis. Nuotraukas galite pamatyti čia: https://photos.app.goo.gl/rzYnwyTVbiEUh1BNA

Linksmų, sveikų, ramių, prasmingų, pozityvių švenčių!