rastine@vaduvos.vilnius.lm.lt
8(5) 2322877 / 8(5) 2322979
Vaduvos g. 14 a, LT-02308, VILNIUS
Įm. kodas: 290013960

Lietuvos Mažųjų žaidynės

Vilniaus Vaduvos darželyje – mokykloje šiais metais vyko Lietuvos Mažųjų žaidynių pirmasis ir antrasis etapai. Žaidynes organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija, o dalyviai – visi darželiečiai. Projekto tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Pirmajame Mažųjų žaidynių etape vyko virtualios fizinio ugdymo pamokėlės, kurių metu vaikai atliko skirtingų rūšių fizinio ugdymo pratimus ir žaidimus. Antrasis etapas – Mažųjų žaidynių festivalis Vaduvoje, kurio metu organizavome Futboliuko varžybas. Darželiečiams patiko abu žaidynių etapai, visi dalyviai smagiai ir aktyviai praleido laiką. Šis renginys jiems suteikė daug teigiamų emocijų.

Straipsnis ir foto neformalaus ugdymo mokytojo fiziniam ugdymui bei „Mažųjų žaidynių 2022“ koordinatoriaus ir organizatoriaus Vaduvoje, Gabrieliaus.

Nuotraukų galeriją galite peržiūrėti čia:

https://photos.app.goo.gl/LTU2gxtXduUvP6TT9