info@vaduvos.lt
8(5) 2322877 / 8(5) 2322979
Vaduvos g. 14 a, LT-02308, VILNIUS

Mažųjų žaidynės

Šių metų vasario 26 dieną Vilniaus Vaduvos darželyje-mokykloje pirmą kartą vyko Lietuvos Mažųjų žaidynių pirmasis etapas, kurį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Žaidynių dalyviai buvo visi Vaduvos darželio-mokyklos ugdytiniai, jų mokytojos bei fizinio ir meninio
ugdymo mokytojai. Projekto idėja – ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinio aktyvumo bei pozityvaus požiūrio į fizinį ugdymą ir sportą, skatinimas, vaikų supažindinimas su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis. Žaidynių dieną kiekviena darželinukų grupė atliko estafetes ir sportines užduotis, parinktas pagal vaikų amžių ir galimybes. Ugdytiniai pasižymėjo gera nuotaika, palaikė savo komandos draugus ir puikiai praleido laiką. Pasibaigus sportinei žaidynių daliai, visi vaikai keliavo į aktų salę, kurioje vyko žaidynių uždarymas. Ugdytiniai kartu su meninio ugdymo mokytoja Viktorija atliko Mažųjų žaidynių himną, buvo apdovanoti diplomais bei vaisiais.
Vaduvos darželio-mokyklos bendruomenė džiaugiasi aktyviu darželinukų dalyvavimu žaidynėse bei jų išreikštu nori būti fiziškai aktyviais ir vieningai siekti tikslo.
Info: neformalaus ugdymo mokytojo Gabrieliaus
Foto: dir.pav.ugd.Ievos