rastine@vaduvos.vilnius.lm.lt
8(5) 2322877 / 8(5) 2322979
Vaduvos g. 14 a, LT-02308, VILNIUS
Įm. kodas: 290013960

Priešmokyklinukų išleistuvės 2022

Pakilkit į mėlyną aukštį,

Ir skriskit pirmyn tarsi paukščiai,

Mokyklon, išskleidę sparnus,

Palikę mažuosius draugus.

Nors pilki debesys sunkiai norėjo užleisti vietą saulutei, tačiau pražydusios alyvos tarytum bylojo, kad atėjo metas priešmokyklinukams palikti grupę, žaisliukus ir atsisveikinti su nerūpestinga vaikyste.

Nenumaldomai atėjo diena, kai „Drugelių“ ir „Giliukų“ grupių vaikučiai kartu su tėveliais, svečiais gegužės 27 d. rinkosi į išleistuvių šventę.

Šventiškai pasipuošę „Drugelių“ grupės ugdytiniai nuoširdžiai dainavo, šoko, deklamavo eilėraštukus, kad įrodytų visiems susirinkusiems, jog tikrai jau yra pasiruošę keliauti į mokyklą. Direktorė kiekvienam vaikučiui įteikė pažymėjimą, patvirtinantį, kad jie baigė priešmokyklinio ugdymo programą, mokytoja  įteikė sėkmingo „Zipio draugų“ programos baigimo diplomą ir palinkėjo sėkmės mokykloje. Vaikai kartu su tėveliais rišo prie balionų savo svajones ir visi kartu mokyklos stadione paleido juos į dangų, pučiant pačiam palankiausiam vėjui.

„Giliukų“ grupės ugdytiniai parodė nuostabų muzikinį spektaklį, sukurtą pagal Neringos Lapinskienės muzikinę pasaką „Nakties stebuklas“. Vaikai nuoširdžiai dainavo, šoko, deklamavo eilėraštukus ir ragino neskubėti užaugti, džiaugtis vaikyste, žaislais. Gražius sveikinimo žodžius ištarė ir darželio pavaduotoja ugdymui Ieva. Ji taip pat palinkėjo vaikams geros kloties, o mokykloje gauti daug žinių ir atsisveikinimui įteikė darželio baigimo pažymėjimus. Po iškilmingos ceremonijos priešmokyklinukų laukė staigmena  – linksmi animatoriai, svečių sveikinimai ir šventinis stalas.

Norisi palinkėti vaikučiams įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros. Tegul nerūpestinga vaikystė jums leidžia dar pabūti vaikais. O rugsėjį mokyklos skambutis jau pakvies jus į kelionę po nepaprastą žinių pasaulį.

Tekstas mokytojų Anos, Irenos, Audronės, Viktorijos

Foto: dir. pav. ugdymui Ievos: https://photos.app.goo.gl/CmsLfoQbjrD28FYm8