info@vaduvos.lt
8(5) 2322877 / 8(5) 2322979
Vaduvos g. 14 a, LT-02308, VILNIUS

Priešmokyklinukų viktorina „Žinių šalis“

Lapkričio 27d. Vaduvos darželyje – mokykloje vyko priešmokyklinio amžiaus vaikų pažintinė – kūrybinė viktorina „Žinių šalis“. Viktorinos tikslas – naudojant įvairius pažintinės – kūrybinės veiklos būdus,  padėti priešmokyklinio amžiaus vaikams aktyviai domėtis, smalsauti, stebėti, bandyti, eksperimentuoti, atrasti, kurti, bendrauti ir bendradarbiauti.

Viktorinoje dalyvavo mūsų darželio – mokyklos „Pagrandukų“ ir „Smalsučių“ grupių komandos bei 4 komandos iš Vilniaus miesto lopšelių – darželių: lopšelis – darželis „Pušaitė“, lopšelis – darželis „Aušrelė“, Grigiškių lopšelis – darželis „Pelėdžiukas“  ir lopšelis – darželis „Žibutė“.

Viktoriną sudarė 6 komandinės užduotys: komandų prisistatymas; žodžių dėliojimas iš duotų raidžių, trumpametražio animacinio filmo žiūrėjimas bei atsakinėjimas į duotus klausimus, reikalaujančius pastabumo, dėmesingumo; kūrybinis „linksmųjų robotukų“ gaminimas iš duotų geometrinių figūrų bei kitų priemonių; voratinklio pynimas bei mįslių įminimas; ir bene labiausiai visus sužavėjęs eksperimentas su spalvotais saldainiukais, išgaunantis visas vaivorykštės spalvas.

Visos priešmokyklinukų komandos parodė savo gebėjimus bendrauti, bendradarbiauti, logiškai mąstyti, drąsiai atsakinėti į duotus klausimus, eksperimentuoti, nebijoti būti kūrybiškiems bei originaliems. O viktorinoje dalyvavę pedagogai iš kitų Vilniaus miesto lopšelių – darželių pažadėjo pasidalinti pasisemtomis žiniomis bei naujomis idėjomis su savo įstaigos pedagogais bei vaikais.

Džiaugiamės ir mes savo darželio – mokyklos pedagogėmis Elena Stangiene, Lina Zaborovskiene ir Viktorija Duchavičiene už puikų, originalų, novatorišką viktorinos organizavimą bei pravedimą!

Info ir iliustrac. dir.pav.ugd. I.Jatužytės – Miknevičienės