rastine@vaduvos.vilnius.lm.lt
8(5) 2322877 / 8(5) 2322979
Vaduvos g. 14 a, LT-02308, VILNIUS
Įm. kodas: 290013960

Rudens sporto diena mokykloje

Spalio 1 dieną Vaduvos darželyje –mokykloje vyko Rudens sporto diena. Šios dienos tikslas – taikyti sveikos gyvensenos principus, kasdieninio judėjimo poreikį, tenkinti asmenybės saviraišką – kūrybinėmis fizinio aktyvumo priemonėmis.
Mokiniai kartu su mokytojomis aptarė šios dienos veiklas, atliko stebėjimus ir tyrimus gamtoje. Mokėsi atskirti, pažinti medžius, rinko jų lapus, vaisius, darė žievės atspaudus. Vyresnieji mokiniai stebėjo vabzdžius ir vorus. Smagu buvo mokiniams dirbti grupėse, atlikti aplinkos stebėjimo užduotis, rinkti, sisteminti medžiagą, pildyti užduočių lapus. Trečių- ketvirtų klasių mokiniams anglų lalbos mokytoja Vilma suruošė smagią viktoriną apie sporto šakas. Muzikos ir šokio mokytoja Aliona su pirmokais smagiai pajudėjo šoko Just dance ritmu. Mokiniai smagiai sportavo ir žaidė judriuosius bei sportinius žaidimus su fizinio ugdymo mokytoju Artūru.
Džiaugiamės aktyviais, sportiškais ir sveikais Vaduvos darželio- mokyklos mokiniais ir kūrybingais, įdomias užduotis parengusiais mokytojais.
Info:   projekto „Sveiki Vaduviečiai“ koordinatorės Asos
Nuotraukos klasių mokytojų