rastine@vaduvos.vilnius.lm.lt
8(5) 2322877 / 8(5) 2322979
Vaduvos g. 14 a, LT-02308, VILNIUS
Įm. kodas: 290013960

Rudens sporto savaitė darželyje

Paskutinė rugsėjo savaitė sukvietė visus į sporto savaitės pradžią. Sveiki, „SPORTUOJANTYS VAIKAI“, tokiu šūkiu iškilmingai pradėjome sporto savaitę. Rytais šokome linksmas muzikines mankštas grupėse, o kiekvienos dienos veikla domino kiekvieną ir mažą, ir didelį. Savaitę pradėjome jos pasiruošimu “PASIRUOŠK SPORTUOTI“, antradienis – „GRYNO ORO IR GEROS ENERGIJOS“ diena. Šią dieną žaidėme gryname ore ir su puikia
nuotaika vėl sugrįžome į darželį. Trečiadienis – „ MAŽŲJŲ TURISTŲ KLIŪČIŲ RUOŽAS“. Kadangi šie metai pas mus ypatingi. Mes keliavome laikantis visų būtinų saugumo reikalavimų. Stadione, kur jau laukė paruoštas kliūčių ruožas, mes, pasitelkus savo fantaziją, išvykome į turistinę kelionę. Perlipome per įsivaizduojamą nukritusį medį, perbridome išfantazuotą upę, nepaklydome stebuklingame miške… Ketvirtadienis – „ AUGAM STIPRŪS IR SVEIKI“ – sveiko maisto diena džiugino vaikus vaisių gausa bei galimybe patiems gaminti, ragauti, bei draugus vaišinti. Grupėse, su vaikais vyko pokalbiai apie sveiko maisto reikšmę bei įtaką jų organizmui. Paskutinę savaitės dieną baigėme „ŽAIDIMU IR SPORTU“. Pasirodo labai lengva juos kartu suderinti, o rezultatas –puikus: nuotaika, energija, ryžtas, pasitikėjimas ir sveikata.
Buvo gera ir smagu, nes saulės spinduliai glostė švelnius mūsų veidukus ir ragino visus šypsotis nerūpestinga vaikiška šypsena.
Info: „Boružėlių“ gr. mokytoja Dalios
Foto: dir.pav.ugd. Ievos