info@vaduvos.lt
8(5) 2322877 / 8(5) 2322979
Vaduvos g. 14 a, LT-02308, VILNIUS

Vaduvos kalėdinė gerumo akcija

Baigėsi didžiosios metų šventės, o kartu su jomis ir Vaduvos darželyje-mokykloje inicijuota kalėdinė dalinimosi akcija „Kalėdų stebuklo belaukiant“. Šios kalėdinės akcijos tikslas buvo įtraukti vaikus į veiklą, kurios metu būtų auginama vaikų empatija, tolerancija, rūpestis, pagarba, dėmesys sergantiems bei senoliams.

1 ir 4 klasių mokiniai gamino atvirukus bei rašė nuoširdžius sveikinimus  „Santaros“ klinikos, vaikų onkologinių susirgimų skyriaus ligoniukams. Taip pat šiems vaikams buvo išsiųstas video sveikinimas, sukurtas iš visų klasių kalėdinių pasirodymų ištraukų. Video sveikinimą padėjo sumontuoti mūsų mokyklos ketvirtokas Benas. Video sveikinimą ir padėką nuo „Santaros“ mažųjų ligonių galite matyti čia:

https://www.facebook.com/286031788203470/posts/1306356829504289/

https://photos.app.goo.gl/CSoxYrHq3WoA7hdc6

Gruodžio 16 dieną keturios muzikos būrelio mergaitės (antrokės Dominyka ir Greta, trečiokė Lėja bei ketvirtokė Auksė) kartu su muzikos mokytoja Aliona dalyvavo Riešės bendruomenės organizuotoje Advento popietėje senjorams. Mergaitės senjorams dovanojo baleto šokį, kurį sukūrė Auksė, o antrokė Greta visų širdis sušildė daina „Jei širdelėj liūdesys“ (m. ir ž. I. Šeduikienės). Senjorai negailėjo mergaitėms plojimų. Trumpą video ir nuotraukas galite pasižiūrėti čia:

https://www.facebook.com/vaizdosprendimai/videos/589117418208072/

https://photos.app.goo.gl/kfaArSCBrXU91GHq7

Gruodžio 20d. 2a klasės mokiniai kartu su mokytoja Laura, muzikos mokytoja Aliona  bei Vaduvos darželio-mokyklos Tarybos pirmininke Inga lankėsi Antavilių pensionate.  Mokiniai vežė ir lauktuvių – savo rankomis dekoruotų, klasės mamyčių keptų sausainių. Pensionato gyventojams antrokai parodė savo adventinę programą – priminė advento papročius, dainas, šokius. Seneliai azartiškai minė mįsles, kartu dainavo, noriai vaišinosi lauktuvėmis , džiugino visus savo šypsenomis ir plojimais. Akimirkas iš šios išvykos galite pažiūrėti čia:

https://photos.app.goo.gl/WfMLdFrG2qDN4RXp7

2b klasės mokiniai kartu su mokytoja Rūta prisijungė prie kalėdinės akcijos „Maža didelė draugystė“. Kiekvienas mokinys parašė  laišką vienišiems seneliams, esantiems senelių namuose. Antrokai pasirinko Šilutės senelių globos namus. Mokiniai rašė laiškus su dideliu nuoširdumu ir meile, su džiaugsmu ir supratimu, kad yra žmonių, kuriems šis laiškas bus nuostabi jų vienatvę praskaidrinanti kalėdinė dovana.

Mokiniai kiekvienam seneliui linkėjo sveikatos, kad juos prisimintų artimieji, kad pildytųsi jų svajonės. Laiškus sudėjo į vokus, užrašė adresus ir keliavo visi kartu į paštą.

Yra daugybė žmonių, kurie laukia laiško nuo draugo… Tikimės, kad mūsų antrokų laiškai, nors ir nedidelei dalelei vienišų senelių, suteikė džiaugsmo ir vilties.

https://photos.app.goo.gl/TZwVToz3ua6GCDun6

Sausio 4dieną, sugrįžę po atostogų , mūsų ketvirtokai, jų mokytoja Dalia bei muzikos mokytoja  Aliona vyko į Senjorų Socialinės Globos namus. Mokiniai parodė spektaklį „ Dovana“. Vaišino senelius šeimų iškeptais pyragais, saldainiais, bendravo.  Taip pat ketvirtokai dovanojo senoliams medaus ir eilėraščių knygą. Pasibuvimas buvo šiltas, jaukus ir draugiškas. Atsisveikindami senjorai pakvietė visus ir vėl atvykti pas juos į svečius.

https://photos.app.goo.gl/ozBLU7PZvcomHNN37

 

Manome, kad ši kalėdinė dalinimosi akcija išsipildė su kaupu!

Nuoširdžiai dėkojame už šią iniciatyvą įstaigos Tarybos pirmininkei Ingai, visoms mokytojoms ir jų mokiniams už geranoriškumą, kūrybiškumą, įdėtas didžiules pastangas ir norą daryti gražius darbus! Taip pat dėkojame įstaigos tėveliams, kurie savo idėjomis, sumanymais bei darbais prisidėjo prie šios akcijos realizavimo ir išsipildymo.

Viliamės, kad ir kitais metais Šv. Kalėdų laukimas bus lydimas gražių iniciatyvų bei noru dalintis  gerumu su kitais.

 

Info ir iliustrac.:  2a kl. mokyt.Lauros, 2b kl. mokyt. Rūtos, 4 kl. mokyt.Dalios, muz.mokyt.Alionos, dir.pav.ugd. Ievos, įstaigos Tarybos pirmininkės Ingos