rastine@vaduvos.vilnius.lm.lt
8(5) 2322877 / 8(5) 2322979
Vaduvos g. 14 a, LT-02308, VILNIUS
Įm. kodas: 290013960

Vaduvos vasara 2020

Muzikos būrelio koncertas:    https://photos.app.goo.gl/5ujgQacNyUAgZeGc7

Muilo burbulų diena „Burbulų vaivorykštė“: https://photos.app.goo.gl/qWxFADkz8Wzmd2GU7

Dailės diena „Mažojo dailininko teptukas“ :https://photos.app.goo.gl/vNv2XcVTZHaUgCmb9

Miško šventė „Ežio Pupsiaus ir šauniosios Musmirės nuotykiai Vaduvoje“

Saulėtą liepos 28 d. rytą į Vaduvos darželį – mokyklą atskubėjo ežys Pupsius ir musmirė Gražuolė. Jie pakvietė vaikučius pakeliauti po mišką ir sužinoti visas jo paslaptis. Svečiai priminė mažiesiems bičiuliams elgesio miške taisykles, mokė saugoti gamtą. Mįslių ir užduočių pagalba pasakojo apie miško gyvūnus bei augalus, o kad nebūtų nuobodu – linksmai šoko ir dainavo.

Laikas prabėgo greitai ir atsisveikindami ežys ir musmirė paliko vaikams sveikuolių dovanėles – pačių skaniausių obuoliukų, ir iškeliavo atgal į savo namus – ošiančią, paslaptingą girią…

Info: mokyt. dirb. pagal ikim. ugd. programą Irenos ir Dalios

https://photos.app.goo.gl/kjx2EEdj8QmU4nC37

Paspirtuku aš važiuoju

Šių metų rugpjūčio 12 dieną Vilniaus Vaduvos darželyje-mokykloje vyko sportinis renginys „Paspirtuku aš važiuoju“. Renginyje dalyvavo Vaduvos darželio-mokyklos ugdytiniai: Pagrandukų, Giliukų, Drugelių, Boružėlių ir Kodėlčiukų grupės. Šią dieną Vaduviečiai į darželį atvyko su paspirtukais – vietoje įprasto fizinio ugdymo užsiėmimo jų laukė įvairios veiklos su šia ekologiška transporto priemone. Vaikai savo gebėjimus saugiai ir draugiškai važiuoti atskleidė judėdami aplink sporto aikštelę, estafečių
rungtyse bei lenkyniaudami tarpusavyje. Buvo džiugu stebėti, kaip darželinukai stengėsi laikytis saugaus atstumo, praleido vienas kitą kelyje ir sąžiningai varžėsi. Šis renginys skatina sveiką gyvenimo būdą, fizinį aktyvumą ir ekologiškos transporto priemonės – paspirtuko – naudojimą. Visi vaikai renginio metu mėgavosi geromis emocijomis bei džiaugėsi
dalyvavimu neįprastoje fizinio ugdymo veikloje.
Straipsnis ir foto neformaliojo ugdymo mokytojo Gabrieliaus

ATSISVEIKINIMAS SU VASARA

Vieną iš paskutiniųjų vasaros dienų, – rugpjūčio 28d., – oras buvo palankus atsisveikinti su vasara. Svarbiausi vasaros akcentai – saulė, lietus ir vėjas – pasikvietė vaikus kartu palydėti vasarą.
Vaikai klausėsi pasakos apie vėją, lietų ir saulę, aiškinosi ir diskutavo, kam reikalingas lietus, saulė ir vėjas.
O besišnekučiuojant pasirodė ir saulutė! Žaidėme žaidimą ,,Saulė ir lietus’’: kol šildė saulė, keliavome ratu, o kai lydavo lietus, slėpdavomės po skėčiu. Vaikai patyrė daug spalvingų emocijų, nes vasara juk tokia ir yra – nerūpestinga ir spalvota.
Pabaigoje visi šokome ir dainavome, išlydėdami vasarą, kad ji kuo greičiau pas mus vėl sugrįžtų, nes taip pasiilgsime jos karštų saulės spindulių.
Po smagaus atisveikinimo su vasara vaikai su dideliu entuziazmu statė dideles smėlio pilis ir piešė kreidelėmis vasaros įspūdžius, kad šilti orai ir saulutė dar nepaliktų mūsų taip greitai, ir kad kitais metais sulauktume dar smagesnės ir šiltesnės vasaros.
Šventės organizatorės: mokytojos, dirbančios pagal ikim. ugd. programą Diana, Laura ir Živilė