rastine@vaduvos.vilnius.lm.lt
8(5) 2322877 / 8(5) 2322979
Vaduvos g. 14 a, LT-02308, VILNIUS
Įm. kodas: 290013960

Vaduvos „Žalioji palangė“

Po ilgos ir šaltos žiemos vis dažniau nusišypsanti saulytė paskatino Vaduvos darželio/mokyklos ugdytinius pasikviesti pavasarinę žalumą į savo įstaigą ir namus , o kartu ir dalyvauti „Žaliosios palangės“ konkurse.

Nuo kovo 15 dienos, kiekvienos grupės ir klasės ugdytiniai pradėjo savo augalų pažinimo kelionę – sėjo prieskonių, daržovių ir gėlių sėklas, padedami suaugusiųjų, gamino Oliziukus. Rūpinosi savo sėjiniais ir su nekantrumu laukė pasirodant pirmųjų daigelių… Laukdami netinginiavo – stebėjo, žymėjo, rašė, piešė ir kitaip fiksavo gležnų daigelių virsmą stipriais augalais. Sužinojo, kad visi augalai dygsta ir auga savo ritmu ir turi savo panaudojimo paskirtį.

Visi norėjome turėti pačią vešliausią ir įspūdingiausią žaliąją palangę – darželinukai, suvieniję jėgas, draugiškai plušėjo  grupėse, o nelankantys – augino savo daržus ant palangės ir siuntė nuotraukas grupių auklėtojoms.

Mokiniai dirbo savarankiškai namuose ir aktyviai dalijosi savo darbais su klasės mokytojomis.

Beliko sulaukti šiltesnių dienų ir tęsti savo darbus perkeliant augalus į daržą ar šiltnamį, kur jie toliau tęs savo augimo ciklą, jausdami darbščių rankyčių šilumą ir didelę mažų širdelių meilę, tenkindami neišsemiamą norą sužinoti, patirti, išmokti.

Info : „Vaduvos edukacinio sodo“ koordinatorės Irenos

Kviečiame pasigrožėti „Žaliosios palangės“ augalais.

https://padlet.com/ievajatuzytemikneviciene/6fjie5korimlfwug