rastine@vaduvos.vilnius.lm.lt
8(5) 2322877 / 8(5) 2322979
Vaduvos g. 14 a, LT-02308, VILNIUS
Įm. kodas: 290013960

VELYKŲ KIŠKIŲ BĖGIMAS – 2022

Šių metų balandžio 22 dieną Vilniaus Vaduvos darželio-mokyklos darželiečiai susibūrė į kasmetinį renginį „Velykų kiškų bėgimas“. Sporto pramogą kasmet organizuoja Vilniaus lopšelis-darželis „Giraitė“. Renginio tikslas – formuoti teigiamą požiūrį į fizinį aktyvumą ir sportą, uždaviniai – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, skatinti vaikų ir kitų bendruomenės narių sveikatinimą bei pajusti fizinio aktyvumo, būtent masinio bėgimo, teikiamą džiaugsmą.

Renginio dieną kiekviena grupė pagal jiems paskirtą laiką susirinko Vaduvos darželio-mokyklos stadione, kuriame buvo paruošta bėgimo trasa. Visi vaikai buvo pasipuošę kiškučių ausytėmis. Tuomet vaikai atliko „Kiškių mankštą“ ir taip pasiruošė grupiniam bėgimui. Skambant nuotaikingai muzikai, prasidėjo bėgimas. Visi darželinukai sėkmingai įveikė trasą ir džiaugėsi šia fizine veikla.

Vilniaus Vaduvos darželio-mokyklos bendruomenė džiaugiasi aktyviu darželiečių dalyvavimu šiame renginyje. Visų dalyvavusių darželių įspūdžius ir akimirkas galima pažiūrėti paspaudus šią nuorodą: Velykų kiškių bėgimas-2022 (padlet.com)

Straipsnis fizinio ugdymo mokytojo Gabrieliaus

Foto dir. pav. ugd. Ievos