1 klasė
Laikas |
Pirmadienis |
Antradienis |
Trečiadienis |
Ketvirtadienis |
Penktadienis |
---|---|---|---|---|---|
8:00-8:45 |
Gamtos mokslai |
Lietuvių kalba ir literatūra |
Fizinis ugdymas |
Šokis |
Matematika |
9:05-9:50 |
Matematika |
Lietuvių kalba ir literatūra |
Dorinis ugdymas (tikyba) |
Lietuvių kalba ir literatūra |
Lietuvių kalba ir literatūra |
10:10-10:55 |
Lietuvių kalba ir literatūra |
Matematika |
Lietuvių kalba ir literatūra |
Lietuvių kalba ir literatūra |
Gyvenimo įgūdžiai |
11:05-11:50 |
Fizinis ugdymas |
Visuomeninis ugdymas |
Lietuvių kalba ir literatūra |
Matematika |
Klasės valandėlė |
12:10-12:55 |
Dailė |
Fizinis ugdymas |
Muzika |
Informatika (lyg. sav.) Eduten (nelyg.sav.) |
Muzika |
13:10-13:55 |
Dorinis ugdymas (etika) |
|
Technologijos |
|
|
2 klasė
Laikas |
Pirmadienis |
Antradienis |
Trečiadienis |
Ketvirtadienis |
Penktadienis |
---|---|---|---|---|---|
8:00-8:45 |
Anglų kalba 1 grupė Lietuvių kalba 2 grupė |
Šokis |
Dorinis ugdymas (tikyba) |
Matematika |
Muzika |
9:05-9:50 |
Anglų kalba 2 grupė Lietuvių kalba 1 grupė |
Matematika |
Anglų kalba 1 grupė Lietuvių kalba 2 grupė |
Lietuvių kalba |
Fizinis ugdymas |
10:10-10:55 |
Fizinis ugdymas |
Lietuvių kalba |
Matematika |
Lietuvių kalba |
Fizinis ugdymas |
11:05-11:50 |
Matematika |
Lietuvių kalba |
Gyvenimo įgūdžiai |
Pasaulio pažinimas |
Matematika |
12:10-12:55 |
Muzika |
Pasaulio pažinimas
|
Anglų kalba 2 grupė Lietuvių kalba 1 grupė |
Dailė ir technologijos |
Lietuvių kalba |
13:10-13:55 |
Dorinis ugdymas (etika) |
Dailė ir technologijos |
|
Informatika (lyg. sav.) Eduten (nelyg. sav.) |
Klasės valandėlė |
3 klasė
Laikas |
Pirmadienis |
Antradienis |
Trečiadienis |
Ketvirtadienis |
Penktadienis |
---|---|---|---|---|---|
8:00-8:45 |
Fizinis ugdymas |
Matematika |
Šokis |
Matematika |
Lietuvių kalba ir literatūra |
9:05-9:50 |
Matematika |
Lietuvių kalba ir literatūra |
Matematika |
Lietuvių kalba ir literatūra |
Lietuvių kalba ir literatūra |
10:10-10:55 |
Anglų kalba 1 grupė Lietuvių kalba ir literatūra 2 grupė |
Lietuvių kalba ir literatūra |
Anglų kalba 1 grupė Lietuvių kalba ir literatūra 2 grupė |
Informatika (lyg. sav.) Eduten (nelyg. sav.) |
Muzika
|
11:05-11:50 |
Gamtos mokslai |
Visuomeninis ugdymas |
Dorinis ugdymas (tikyba) |
Dailė |
Matematika |
12:10-12:55 |
Anglų kalba 2 grupė Lietuvių kalba ir literatūra 1 grupė |
Gyvenimo įgūdžiai |
Muzika |
Fizinis ugdymas |
Dorinis ugdymas (etika) |
13:10-13:55 |
Technologijos |
Fizinis ugdymas |
Anglų kalba 2 grupė Lietuvių kalba ir literatūra 1 grupė |
Klasės valandėlė |
|
4 klasė
Laikas |
Pirmadienis |
Antradienis |
Trečiadienis |
Ketvirtadienis |
Penktadienis |
---|---|---|---|---|---|
8:00-8:45 |
Matematika |
Fizinis ugdymas |
Anglų kalba 2 grupė Lietuvių kalba 1 grupė |
Informatika (lyg. sav.) Eduten (nelyg. sav.) |
Lietuvių kalba |
9:05-9:50 |
Fizinis ugdymas |
Matematika |
Lietuvių kalba |
Lietuvių kalba |
Šokis |
10:10-10:55 |
Pasaulio pažinimas |
Dailė ir technologijos |
Dorinis ugdymas (tikyba) |
Lietuvių kalba |
Matematika |
11:05-11:50 |
Gyvenimo įgūdžiai |
Dailė ir technologijos |
Matematika |
Matematika |
Muzika |
12:10-12:55 |
Lietuvių kalba |
Anglų kalba 1 grupė Lietuvių kalba 2 grupė |
Anglų kalba 1 grupė Lietuvių kalba 2 grupė |
Klasės valandėlė |
Dorinis ugdymas (etika) |
13:10-13:55 |
Anglų kalba 1 grupė Lietuvių kalba 2 grupė |
Anglų kalba 2 grupė Lietuvių kalba 1 grupė |
Muzika |
Fizinis ugdymas |
|